قیمت و نصب پارتیشن شیشه ای متحرک در کمترین زمان

پارتیشن شیشه ای متحرک ابزاری است که  فضای مورد نظر در ساختمان را تقسیم بندی می کند. پارتیشن هایی که در ساختمان ها بکار می روند دارای جنس های مختلفی هستند. انواع شیشه ای آن از مرغوب ترین پارتیشن بندی ها است که از نظر رنگ، جنس شیشه، قابلیت تحرک و دارا بودن چارچوب به انواع مختلف تقسیم می شوند.

پارتیشن شیشه ای در انواع ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری بکار می رود و دارای مزیت های بسیار زیادی است. اگر محیط زندگی یا کار فضای کافی برای فعالیت های مختلف یا سکونت تعداد زیادی از افراد را نداشته باشد، تفکیک از طریق دیوارهای شیشه ای انجام می شود.

برای آشنایی کامل با انواع پارتیشن های شیشه ای و مزیت های آن برای محیط های اداری و منازل روی لینک زیر کلیک کنید.

 پارتیشن شیشه ای متحرک و ایجاد محیطی مدرن

بهترین شیشه و قاب برای تولید پارتیشن شیشه ای متحرک بکار می رود. زمانی که از پارتیشن متحرک استفاده شود، می توان اتاقک های ایجاد شده را کوچک یا بزرگ نمود. این ابزار از طریق لولا، گیره و یا قاب به دیوارمتصل می شود و یا دارای اتصال از طریق سقف خواهد بود.

نحوه قرارگیری قطعات دیوارهای شیشه ای، محیط را بسیار شیک و جذاب می کند. نحوه اتصالات با توجه به کاربرد محیط و با انتخاب مدیریت ساختمان و پروژه انتخاب می‌‌‌گردد. با ظهور پارتیشن ها در ساختمان ها دیگر نیاز به تغییرات  با ابزار و مواد بسیار زیاد نیست.

به جرات می توان گفت که استفاده از پارتیشن شیشه ای متحرک یکی از بهترین ابزارها برای بهینه سازی  محیط های مختلف است. یکی از شناخته شده ترین کاربردها استفاده از این ابزار برای محیط های اداری است. زمانی که کارمندان اتاق جداگانه و اختصاصی ندارند، بی نظمی های بسیار زیادی ایجاد می شود. تفکیک محیط های بزرگ با سایزبندی ویژه، افزایش راندمان و کارایی را به همراه خواهد داشت.

حتما بخوانید: پارتیشن اداری متحرک و انواع آن

چگونگی نصب پارتیشن شیشه ای متحرک

پارتیشن شیشه ای متحرک

نصب پارتیشن شیشه ای متحرک در مدت زمان بسیار اندکی انجام می شود. سرعت بالای این کار موجب شده تا در شرایطی که نیاز فوری برای تفکیک محیط وجود دارد از این وسیله استفاده شود. نصب دیوارهای شیشه ای با کمک ابزار مخصوص و افراد با تجربه در این کار امکان پذیر است.

دیوار های شیشه ای ممکن است دارای قاب یا بدون قاب باشند. این پارتیشن ها به صورت کشویی باز و بسته شده و یا  لولا برای آنها تعبیه می شود. قبل از نصب آن وسیله، باید اندازه گیری های بسیار دقیقی انجام شود و مساحت شیشه ها مشخص گردد.

 

بعد از اندازه گیری شیشه ها برش داده شده و به محل مورد نظر فرستاده می شوند. انتخاب طرح و رنگ شیشه ها برای نصب با توجه به موقعیت مکانی  متفاوت می باشد. برای اینکه محوطه بسته شده توسط شیشه ها مشخص نباشد از رنگ های مات استفاده می گردد. علاوه بر آن هیچگونه صدایی از اتاقک های ایجاد شده عبور نخواهد کرد.

مهمترین مزیت و برتری پارتیشن شیشه ای متحرک نسبت به  بقیه پارتیشن ها جابجایی این دیوارها و استفاده از آن ها در مکان های مختلف است. مجموعه پارتیشن ساز بهترین خدمات را برای ساخت و  نصب این نوع از پارتیشن ها ارایه می کند. سال ها تجربه در این کار موجب شده تا بتوانید شاهد بهترین  خروجی از این شرکت باشید.


پارتیشن شیشه ای که قابلیت تحرک داشته باشد بر روی ریل جابجا می گردد و امکان قرار گرفتن ریل بر روی سقف و یا کف وجود دارد.


قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

زمانی که درخواست پارتیشن شیشه ای نوع متحرک را  ثبت می کنید،  شرکت خدماتی برای اجرای کار  قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک را مرتبط با عوامل گوناگونی می داند. به عنوان مثال شیشه ای که در کار مورد استفاده قرار بگیرد به صورت مستقیم در قیمت تاثیر گذار خواهد بود.

شیشه هایی با جنس های مختلف در پارتیشن بندی شیشه ای بکار می رود. نوع لولا، جنس آن و همچنین جنس فریم بکار رفته به دلیل اینکه فلزات دارای قیمت متفاوتی هستند درهزینه نهایی پارتیشن بندی موثر می باشند.

زمانی که اطلاعات متراژ محل به صورت دقیق ثبت گردد شرکت خدماتی می تواند برش شیشه را  انجام دهد. مقدارمساحت تعیین شده و هر نوع تغییر در اندازه ها در قیمت  فاکتور نهایی اعمال می گردد. مواد اولیه ای که برای این سازه در ساختمان بکار می رود، تعیین کننده قیمت خواهد بود. اگر از مواد مرغوبی در ساخت استفاده شود برای سال های طولانی باقی خواهد ماند و از هزینه اضافی هم  جلوگیری خواهد شد.

چرا دیوار های شیشه ای در ساختمان های بی شماری بکار رفته است؟

نصب پارتیشن شیشه ای در ساختمان های بسیاری مانند اداره ها، آزمایشگاه ها و یا ساختمان های مسکونی که نیاز به تفکیک دارند انجام می گردد. مزیت های زیادی در این  نوع جداسازی وجود دارد یکی از مهمترین ویژگی ها، سرعت انجام این کار است. بخش های جداشده با پارتیشن شیشه ای دارای نظم و  ظاهر بسیار زیبایی هستند.

شیشه ها به دو صورت شفاف و غیر شفاف بکار می روند. برای اینکه داخل اتاق ها مشخص نباشد و کاملا مجزا از بقیه ساختمان باشد، از شیشه های مات یا طرح دار استفاده می شود. بدین منظور می توانید از 2 نوع پارتیشن شیشه ای استفاده کنید:

در هر دو حالت  نور اتاق ها با وجود پارتیشن شیشه بسیار زیاد و مناسب خواهد بود. به دلیل وجود شیشه های یک جداره و دو جداره امکان تنظیم صدا نیز وجود دارد و هیچگونه صدایی از این اتاق ها خارج نمی گردد.

انجام کلیه خدمات مربوط به ساخت و نصب توسط مجموعه پارتیشن ساز

مجموعه پارتیشن ساز دارای نیروی کار مجرب در زمینه ساخت و نصب پارتیشن بندی با  جنس های مختلف بویژه دیوار شیشه ای از نوع متحرک است. این مجموعه در زمان بسیار کوتاهی بعد از سفارش و با دریافت اطلاعات دقیقی از مکان مورد نظر، صفحات شیشه ای را برش داده و آماده می کند.

چگونگی نصب و نوع اتصال این دیوارها با توجه به ساختمان و نظرمدیریت تغییر خواهد نمود. مشاوران متخصص و مهندسین این مجموعه نظرات کاملا اصولی را به شما ارایه می دهند و بعد از تصمیم نهایی تولید و نصب انجام  می گردد.

Call Now Button