پارتیشن شیشه ای منزل

اجرای پارتیشن شیشه ای منزل یکی از بهترین راهکارها برای افزودن اتاق جدید در فضای وسیع است. افرادی که به دنبال دیوارکشی شیک و مدرن در خانه یا محل کار هستند، بنابر نیاز و خواست خود می توانند رنگ و مدل پارتیشن شیشه ای را انتخاب کنند. در این مقاله به شما خواهیم گفت ” پارتیشن شیشه ای منزل ” چیست و چه کاربردی دارد. در ادامه با مزیت‌های آن نیز آشنا خواهیم شد.

آشنایی با پارتیشن منزل شیشه ای

پارتیشن های شیشه ای منزل و خانه های کوچک

با بهره گیری از پارتیشن شیشه ای نیویورکی می توانید منزل خود را به سلیقه و خواست خودتان تفکیک سازی کنید. پارتیشن نیویورکی به دلیل مقاومت بالایی که دارد در برابر ضربات متعدد شکسته نمی شود. نظافت ساده و انعکاس بالای نور و عدم نفوذ گرد و غبار از دیگر مزیت های استفاده از پارتیشن نیویورکی به شمار می روند. اگر به دنبال ایجاد دیوار در خانه هستید، با طراحی پارتیشن دوجداره شیشه ای می توانید از نفوذ هرگونه سر و صدا به درون اتاق نیز جلوگیری کنید. در واقع با استفاده از پارتیشن های دوجداره منزل شما یک اتاق جدید خواهد داشت. به طوری که هیچگونه صدا، گرما یا سرما به درون اتاق ورود نمی کند. البته در صورت انتخاب شیشه مات و رنگی تا حد زیادی از شفافیت شیشه نیز کم خواهید کرد.

انواع پارتیشن شیشه ای در منزل

اگر چه پارتیشن های شیشه ای می توانند اشکال مختلف داشته باشند؛ اما هر کدام از از انواع پارتیشن شیشه ای منزل زیبا و امروزی هستند. عبور نور و انعکاس آن در کل خانه موجب زیبایی خانه می شود. در نتیجه نصب اینگونه دیوارهای شیشه ای طرفداران زیادی را به خود جذب نموده است. در این بخش قصد داریم برخی از انواع پارتیشن شیشه ای منزل را به شما معرفی کنیم.

پارتیشن شیشه ای تک جداره

یکی از پارتیشن های مقرون به صرفه، مطمئن، با کیفیت و زیبا برای تقسیم خانه و اداره، پارتیشن تک جداره شیشه ای است. این نوع پارتیشن تقریباً هر محیطی را تکمیل می کند چرا که شفافیت شیشه ها اجازه می دهد جریان سالم نور فضا را جادار و مطبوع کند.

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن فریم لس شیشه ای با لبه های صیقلی در عین سادگی فضای محیط را بسیار شیک و مدرن می کند. این نوع پارتیشن نسبتاً ضخامت کمتری دارد اما همچنان بادوام است.

پارتیشن شیشه ای دو جداره

اگر به دنبال دیوار شیشه ای با ایجاد حریم خصوصی هستید، به طوری که هیچ صدایی به بیرون نرود و گرما در اتاق باقی بماند، این نوع پارتیشن را انتخاب کنید. با اجرای پارتیشن دوجداره شیشه ای در حالی که از عبور نور به کل منزل لذت می برید یک اتاق جدید خواهید داشت.

پارتیشن شیشه ای منحنی

یکی از راه های مطمئن برای ایجاد محل کار در خانه استفاده از پارتیشن منحنی شیشه ای است. طراحی این دیوارهای شیشه ای بی نظیر و متفاوت با سایر پارتیشن ها است. بنابراین اگر به دنبال ایجاد اتاقی خاص و جذاب هستید، این نوع پارتیشن بندی را اجرا کنید.

مزایای استفاده از پارتیشن شیشه ای در منزل

مزیت و کاربردهای پارتیشن شیشه ای در منزل

دلایل خوبی برای نصب پارتیشن شیشه ای منزل وجود دارد. پارتیشن های شیشه ای ظریف هستند، حداکثر جریان نور را ارائه می دهند و برای تقسیم بندی یک فضا بدون اینکه بهم ریخته یا تنگ به نظر برسد، ایده آل است.

علاوه بر اینکه استفاده از پارتیشن شیشه ای برای مشاغل کوچک و دفترها راه حل کاربردی برای تقسیم بندی فضا است، برای فضاهای مسکونی نیز بسیار عالی و کاربردی است. به ویژه خانه های کوچک متراژ پایین می توانند بیشترین بهره را از مزایای دیوارهای جداکننده شیشه ای ببرند. توانایی شیشه در پخش نور و ایجاد فضای بصری بزرگتر از مهمترین مزایای پارتیشن های شیشه ای است. در واقع با تقسیم نواحی مختلف خانه میتوانید فضا را بدون نابودی هیچ قسمت از خانه به حداکثر برسانید. دیوارهای جدا کننده شیشه ای در انواع مختلف وجود دارند که می توانید برای اتاق شیشه ای، درب ام دی اف یا شیشه ای انتخاب کنید. همچنین نحوه باز و بسته کردن درب پارتیشن نیز به خواست و سلیقه شما بستگی دارد.

کدام پارتیشن شیشه ای برای منزلمان مناسب تر است؟

پارتیشن دوش منزل

فرقی نمی کند که دیوار جدا کننده شیشه ای را برای خانه نیاز دارید یا برای محل کار در نظر گرفته اید. در هر صورت با توجه به متفاوت بودن انواع پارتیشن ها و سبک های گوناگونی که وجود دارد، توجه به ویژگی های هر یک الزامی است. اول از همه باید بودجه خود را بررسی کنید. سپس باید در نظر بگیرید که هدف اصلی شما از ایجاد پارتیشن و تقسیم بندی خانه چیست؟ آیا به ایجاد حریم خصوصی نیاز است؟ پس ابتدا باید نیازهای خودتان را پیدا کنید. سپس با توجه به نیازها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.می توانید با انتخاب درب شیشه ای فضای خانه را شیک و مدرن کنید. یکی از پرکاربردترین پارتیشن ها در خانه های کوچک ” پارتیشن دوش ” است. چرا که اکثر خانه های امروزی دارای سرویس حمام و دستشویی مشترک هستند.

نکات مهم در زمان خرید و نصب پارتیشن شیشه ای منزل

اولین نکته قابل توجه در خرید و نصب پارتیشن شیشه ای، توجه به هزینه ها است. این مورد به شما کمک می کند در مورد گزینه های انتخابی تجدید نظر کنید. هزینه شیشه سکوریت، هزینه پانل ها و تمام لوازم مورد نیاز برای ساخت پارتیشن شیشه ای روی هزینه کلی تاثیرگذار است. اکثر تخمین ها بر روی قیمت هر متر از محل مورد نظر تاثیر مستقیم دارد. شما همچنین باید هزینه نصب پارتیشن شیشه ای را نیز در نظر بگیرید. هزینه نصب با توجه به اندازه فضای شما و همچنین نوع پارتیشنی که انتخاب می کنید، متفاوت است. به عنوان مثال هزینه نصب پارتیشن تک جداره نسبت به دوجداره ارزان تر است. انتخاب نوع درب پارتیشن نیز روی قیمت کار موثر است. پس اگر بودجه کمی دارید، ممکن است لازم باشد درب شیشه ای ارزان تر انتخاب کنید. دیوار جدا کننده شیشه ای برخلاف دیوارهای معمولی نظافت ساده ای دارند و نیازی به رنگ آمیزی نیست.

نتیجه گیری

پارتیشن ساز مجموعه ای قدرتمند با یک تیم متخصص است که در زمینه ساخت پارتیشن های شیشه ای مهارت کافی و تجربه درخشان دارد. بنابراین با خیال راحت تفکیک فضای منزل خود را به مجموعه پارتیشن ساز بسپارید.
اگر در مورد هزینه ها یا تعیین بودجه متناسب با نیاز خود نیاز به کمک دارید، با کارشناسان نصب پارتیشن شیشه ای منزل تماس بگیرید. آنها میتوانند شما را از طریق هزینه ها و فرآیند نصب راهنمایی کنند.

Call Now Button