تعمیر و رگلاژ انواع پارتیشن شیشه ای

تعمیر پارتیشن شیشه ای برای درب هایی که به صورت مداوم باز و بسته می شوند، لازم و ضروری است. چنانچه پارتیشن شیشه ای ساختمان شما به سختی باز و بسته می شوند نیاز است که حتما در رابطه با رگلاژ پارتیشن شیشه ای اقدام کنید.

حتما بررسی نمایید که غلطک ها ترک نخورده باشد. حتی در صورت خم شدن غلطک نیز باید آن را تعویض یا تعمیر کرد. از طرفی مسیر آنها را با دقت تمیز کنید. توجه داشته باشید، مسیر غلطک نباید کثیف یا مسدود شده باشد. همه این موارد در صورتی که در پارتیشن اتفاق افتاده باشد، نیاز به تعمیرات پارتیشن شیشه ای را در اولویت کاریتان قرار خواهد داد.

ناگفته پیداست، شکستگی شیشه یا تاب برداشتن درب نیز از مواردی است که تعمیر و رگلاژ پارتیشن شیشه ای را طلب خواهد کرد. این متن می کوشد، تا شما را با روش های از بین بردن این مشکلات آگاه کند. اگر به خواندن این نوع موضوعات علاقه دارید، تا انتهای این نوشتار با ما همراه باشید.

بررسی رگلاژ درب شیشه ای

اجازه دهید قبل از ورود به بحث تعمیر پارتیشن شیشه ای نگاهی داشته باشیم به کلمه رگلاژ. حتما این کلمه را بسیار شنیده اید. رگلاژ از نظر لغوی به معنی ایجاد نظم و ترتیب در حرکت بخش‌های مختلف یک ماشین است. بنابراین وقتی در عملکرد درب، اختلالی به وجود می‌آید، بدین معنی است که آن قطعه از نظر ترتیب و نظم دچار مشکل شده است.

در این صورت است که ضرورت تعمیر و رگلاژ پارتیشن شیشه ای پر رنگ می‌شود. همانطور که می‌دانید، در مکان‌های پرتردد، لولا ممکن است دچار افتادگی شود. چنانچه درب‌ها هنگام باز و بسته شدن، سر و صدای زیادی تولید می‌کنند، می‌توان با کمی روغن کاری، لولاها را نرم و روان کرد. اما اگر مشکل حل نشد، حتما لازم است با یک تکنسین درب شیشه‌ ای مشورت بگیرید.

در ادامه توجه شما را به انواع درب‌های پارتیشنی جلب می‌کنیم. انواع درب عبارتند از :

 • درب لولایی
 • ریلی یا کشویی
 • درب خودکار یا اتوماتیک

تعمیر پارتیشن شیشه ای هر یک از این درب ها، راهکار خودش را دارد. خوب است، نوع مشکل در هر کدام از این درب‌ها به دقت تشخیص داده شود. به عنوان مثال؛ در درب‌های لولایی، اصلی ترین مشکل در بخش لولا اتفاق می‌افتد. در درب‌هایی که عملکرد آنها به شیوه ریلی است، غلطک‌ها و ریل‌ها دچار مشکل می‌شوند. در درب‌های اتوماتیک نیز چشمی‌های درب، دچار اختلال در عملکرد می‌شوند.

ناگفته نماند، زمانی که رگلاژ پارتیشن شیشه ای، دچار خرابی می‌شود، لازم است حتما یراق آلات و دیگر بخش‌های درب، مورد بررسی دقیق قرار گیرد. این نکته را نیز در نظر بگیرید، تعمیر و رگلاژ پارتیشن شیشه ای امری تخصصی است و حتما لازم است، بازسازی پارتیشن و تعمیر این درب‌ها را به فنی کاران مجرب و کارآزموده  بسپارید.

تعمیر و رگلاژ انواع پارتیشن های شیشه ای

تعمیر پارتیشن شیشه ای در انواع فریم های درب

تعمیر پارتیشن شیشه ای در انواع فریم های درب نیز اتفاق می افتد. گاهی اوقات سازنده این درب ها، با نظر به سلیقه مشتری، انواع درب ها را با فریم یا بدون فریم ( فریم لس ) طراحی می کند. توصیه می شود در مکان های شلوغ مثل ادارات، حتما درب ها را به صورت فریم دار تهیه نمایید. این نوع درب ها، شیشه را محکمتر در خود جای داده و آن ها را ثابت نگه می دارند.

از همین رو، نیاز به تعمیر پارتیشن شیشه ای اداری تا سالها به تعویق خواهد افتاد و درب ها طول عمر بیشتری خواهند داشت. البته این نکته را هم نباید از نظر دور داشت، چنانچه درب های فریم دار دچار خرابی شوند، در مقایسه با دیگر درب های بدون فریم (فریم لس) هزینه بیشتری به فاکتور تعمیرات پارتیشن شیشه ای تحمیل خواهد کرد. البته قابل ذکر است، پارتیشن بدون فریم از جمله مدرن ترین انواع درب هایی است که در این حوزه ساخته می شود.

این نوع درب ها بسیار مورد توجه طراحان و کاربران می باشد و از یک قاب باریک آلومینیومی و شیشه سکوریت شفاف ساخته شده است. امتیاز دیگر این درب ها، در این است که هم دوجداره آن در بازارهای داخلی قابل تهیه است و هم تک جداره آن. این نوع درب ها به نوعی تحول و انقلاب در زمینه ساخت درب های مدرن و پارتیشنی است.

پارتیشن شیشه ای چیست و چه کاربردی دارد؟

نیاز به بازسازی پارتیشن شیشه ای در بیشتر ساختمان‌های مدرن احساس می‌شود. از زمانی که مدرنیته با تمام المان‌ها و عناصرش در لایه‌های مختلف زندگی انسان نفوذ کرد، ما شاهد تغییر در برخی از مفاهیم و کاربرد در برخی اشیاء شدیم. یکی از مواردی که امروز معنای دقیق خود را از دست داده است، دیوار می‌باشد. با پیدایش پارتیشن‌های شیشه‌ای، دیوار فقط به معنای جداکننده بخش‌های یک ساختمان نیست.

بلکه مفهوم نویی به این سازه داده که قبلا فاقد آن بوده است؛ دیواری شفاف که نمایی از یک فضا را در برابر نگاه شما می‌گستراند. در معنی دقیق آن می‌توان گفت، پارتیشن، همان دیوار شیشه‌ای است برای اختصاصی کردن یک بخش. با وجود پارتیشن شما می‌توانید وجه تمایز و تفاوت را به دفاتر کاری خود برده و نوع شخصیت، ویژگی‌های حرفه‌ای خود را به نمایش بگذارید. مطمئنا فضای کاری شما می‌تواند، در کنار فاکتورهای تاثیر گذار در بخش تبلیغات و جذب مخاطب، مشتری بیشتری پای میز قراردادها بنشاند.

با ورود این سازه، طبیعتا تعمیر و بازسازی پارتیشن یکی از مواردی است که می‌تواند برای کارفرمایان یک دغدغه به شمار رود. اما خبر خوب این که تعمیر پارتیشن شیشه ای اداری کار سخت یا پیچیده‌ای نیست. در صورت اختلال در عملکرد این نوع سازه‌ها، می‌توانید به راحتی با یک تکنسین ارتباط گرفته و با فرستادن عکس یا توضیحات دقیق از او راهنمایی بخواهید. کارشناسان مجموعه پارتیشن ساز به محل آمده و توضیحات لازم را به شما ارائه خواهد کرد.

در ادامه بحث پارتیشن باید اضافه کرد، این نوع سازه‌ها دارای تنوع در طرح، شکل کاربری، رنگ بندی‌های مختلف و یراق آلات متعدد می‌باشد. همه این امتیازات باعث می‌شود تا طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کارتان، به بهترین شکل ممکن انجام شود. همچنین این سازه‌های اداری را می‌توان به صورت مستقل نیز نصب و اجرا کرد.

بازسازی پارتیشن شیشه ای چگونه انجام می شود؟

بازسازی پارتیشن شیشه ای یکی از انواع خدمات گسترده ای است که توسط سازندگان این محصولات ارائه می شود. این خدمات دارای گارانتی و ضمانت نامه کیفی نیز است. در صورت وقوع هر نوع مشکل در هنگام استفاده، می توانید با کارشناسان مربوطه تماس گرفته و مشکل پیش آمده را برای آنها شرح و توضیح دهید. چنانچه از ارائه خدمات و تعمیرات پارتیشن شیشه ای بهره مند شده اید، از این مزایا می توانید استفاده کنید:

 • چنانچه از زمان نصب تنها دو سال بگذرد، می توانید از گارانتی استفاده کنید.
 • خدمات پس از فروش شامل بازه ده ساله می باشد.
 • تمامی خدمات بازسازی پارتیشن در سریع ترین زمان و حتی یک روزه انجام می شود.
 • برای استفاده از خدمات پس از فروش حتما برچسب روی درب را نگاه دارید و آن را هرگز جدا نکنید.

همانطور که گفته شد، بازسازی پارتیشن و بررسی های منظم در عملکرد آنها، می تواند ضمن بهبود کارایی محصول، عمر و ماندگاری آن را نیز افزایش دهد. همانطور که گفته شد، در عصر جدید، کارآفرینان و مدیران موسسات، بوسیله پارتیشن اداری ضمن دادن آزادی عمل به کارکنان شان، از بسیاری از هزینه ها نیز جلوگیری می کنند.

از همین رو اجازه می خواهیم در ادامه، برخی از خدماتی که توسط سازندگان این محصول ارائه می گردد، به شما کاربران محترم معرفی کنیم:

 • نصب، راه اندازی و تعمیر پارتیشن شیشه ای اداری در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ها
 • ارائه خدمات تعمیر رگلاژ به صورت بیست و چهار ساعته
 • تعمیر و بازسازی یراق آلات
 • بازسازی پارتیشن و تعمیر شیشه سکوریت به صورت یک ساعته و ارائه ضمانت نامه کتبی.

بازسازی پارتیشن و قیمت تعمیر پارتیشن شیشه ای

بازسازی پارتیشن دربردارنده هزینه هایی است که خوب است در این قسمت از مقاله به آن اشاره داشته باشیم. قیمت تعمیر پارتیشن شیشه ای به این عوامل بستگی دارد:

 • مواد اولیه با کیفیت و مرغوب
 • قیمت های عادلانه
 • خدمات پس از فروش
 • دستمزد و هزینه های اجرایی تکنسین

و …

بازسازی پارتیشن چنانچه با مواد و متریال درجه یک صورت بگیرد، روی عددی که در فاکتور به عنوان قیمت نهایی درج می‌شود، اثر خواهد گذاشت. هزینه‌های اجرایی که توسط بهترین تکنیسن‌های مجموعه پارتیشن ساز صورت می‌گیرد نیز می‌تواند قیمت را جابجا کند.

این هزینه‌ها، در نهایت شما را از خدمات پس از فروش بازسازی پارتیشن معاف خواهد کرد یا دست کم تقاضای شما را به این سرویس‌ها به عقب می‌اندازد. یکی دیگر از فاکتورهایی که قیمت تعمیر پارتیشن شیشه ای را تحت تاثیر قرار می‌دهد، قمیت‌های مطابق با اتحادیه و منصفانه‌ای است که به کاربران ارائه می‌گردد.

توجه داشته باشید، تمامی مراحل ساخت، نصب و اجرای این پارتیشن‌های شیشه ای توسط بهترین متخصصان و تکنسین‌ها انجام می‌شود و سرعت و کیفیت کار را ضمانت می‌کند. لذا قیمت‌های ارائه شده، شما را از هزینه‌های بازسازی و تعمیرات معاف می‌کند.

خدمات پس از فروش و بازسازی پارتیشن شیشه ای

بازسازی پارتیشن تحت عنوان خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز ارائه می گردد. در حال حاضر با کیفیت ترین شیشه و یراق آلات و دیگر ملزومات این سازه ها با به روزترین طرح ها و مدل ها قابل ارائه است. در تمامی این محصولات، استانداردهای رایج در حوزه پارتیشن بندی رعایت شده است. سرویس هایی که مجموعه ما به کاربران خود عرضه می دارد، برترین های صنعت شیشه و پارتیشن بندی می باشد.

تمام تلاش ما این است که قبل از رسیدن به منافع مالی، به رضایت قلبی مشتری از نوع خدمات و سرویس هایی که به ایشان ارائه کرده ایم، برسیم. خوشبختانه کارشناسان فروش و خدمات پس از نصب و اجرا، همواره در خدمت کاربران و مخاطبان گرامی این سایت می باشند. می توانید با در میان گذاشتن سوالات، پیشنهادات و حتی انتقادات خود در بخش پیگیری ما را در این مسیر همراهی کنید.

در ادامه بازسازی پارتیشن ذکر این نکته خالی از فایده نیست. پارتیشن های تولید شده توسط کارشناسان و متخصصین ما از سیستم منظم و یکپارچه تشکیل شده است و در صورت شکستگی شیشه می توان قطعه را به راحتی تعویض کرد. این ویژگی از مزایای مثبت و قابل تحسین در پارتیشن های اداری محسوب می شود.

نصب و بازسازی پارتیشن شیشه ای در منازل

یکی دیگر از موارد بازسازی، مربوط به  پارتیشن شیشه ای در منازل است. خوب است بدانید، فقط شرکت ها و موسسات از این سازه های مدرن استفاده نمی کنند. بلکه پارتیشن شیشه ای می تواند به منظور جداسازی محیط داخلی یک خانه نیز به کار رود.

از جمله کارایی های متداول و مرسوم در پارتیشن های شیشه ای در منزل، پوشاندن ضعف و نقص دیوار است. گاهی اوقات در هنگام عملیات ساخت دیوارها، معمار دیوار را کج بالا برده است. یا نقصی در دیوار است که حاصل ساخت نامناسب می باشد. یا ممکن است ستون ها در خانه باعث مزاحمت شده و حس خوبی را القاء نکنند.

Call Now Button