پارتیشن اداری ارزان

پارتیشن اداری ارزان راهکاری برای فضاسازی شیک و جذاب در محیط کار تجاری، اداری، پزشکی، آموزشی و هنری است و امکان نصب لوگو یا برند مجموعه را روی پارتیشن فراهم می کند. دکوراسیون اداری دوست‌داشتنی، تاثیر زیادی روی برندینگ کارفرمایی و ارتقا روحیه منابع  انسانی داشته و روی نظر مثبت مخاطبان و مشتریان سازمان و بنگاه نیز موثر است. در واقع پارتیشن اداری ارزان،  فرصت آفرین و ارزش آفرین است و امکان نصب و اجرای آن در مکان‌های مختلف به راحتی وجود دارد. پارتیشن اداری ارزان هیچ نیازی به عملیات عمرانی و کثیف کاری های مرسوم در جابجایی سقف و دیوارها ندارد.

در این گفتار، آنچه درباره نصب و اجرا و قیمت پارتیشن اداری ارزان باید مد نظر داشته باشید، توسط پارتیشن ساز به عنوان یکی از برترین مجموعه های طراحی و اجرای پارتیشن اداری، ارائه شده است.

چرا پارتیشن اداری ارزان؟

پارتیشن اداری ارزان مفید است؟

پارتیشن اداری ارزان، بهترین و راحت‌ترین راهکار برای فضاسازی خلاقانه در محیط‌های اداری بزرگ و کوچک است. مخصوصا اگر قصد فضاسازی با حفظ حریم خصوصی برای پرسنل دارید، پارتیشن  اداری ارزان شیشه ای و غیر شیشه ای، راهکار خوبی است. مخصوصا که قابل حمل بوده و می توان در مکان های گوناگون داخل یا خارج محیط اداری (مثل غرفه نمایشگاهی) استفاده کرد.

پارتیشن اداری ارزان در روزگار امروز اقتصاد تورمی ایران عصر 1400 شمسی، ابزاری ارزش آفرین و یک دارایی ارزشمند است. از پارتیشن اداری ارزان می توان در فرآیند مارکتینگ درون و برون سازی هم استفاده کرد.

استفاده از پارتیشن اداری ارزان یک راهکار مناسب و مقرون به صرفه برای ایجاد فضاهای مختلف در محیط کار است. مدیرانی که قصد دارند در فضای اداری مجموعه خود بخش‌ های مختلفی برای کارمندان ایجاد کنند، می‌ توانند از پارتیشن های اداری ارزان بهره بگیرند. همچنین پارتیشن اداری می‌ تواند برای جداسازی اتاق مدیریت از سایر بخش‌ ها نیز مورد استفاده قرار گیرد.

برای خرید پارتیشن ارزان اداری باید یکسری نکات مورد توجه واقع شوند. اگر شما هم قصد دارید برای فضاسازی محل کار خود از پارتیشن اداری ارزان استفاده کنید، پیشنهاد می‌ کنیم این مقاله از پارتیشن ساز را تا انتها مطالعه نمایید.

انواع پارتیشن اداری ارزان

پارتیشن اداری ارزان در مدلها و انواع مختلفی وجود دارد. از انواع پارتیشن اداری میتوان به پارتیشنهای تک جداره و دوجداره اشاره کرد. در حقیقت پارتیشن اداری از لحاظ ضخامت و اندازه و ارتفاع و نوع جنس متریال و سبک طراحی به دسته بندیهای مختلفی تقسیم بندی میشوند. پارتیشنها بر اساس متریال شامل پارتیشن شیشه ای (مثل پارتیشن شیشه ای هوشمند)  و پارتیشن آلومینیومی و پارتیشن ام دی اف میباشند.

افراد با توجه به نیاز خود مدل مورد نظر را انتخاب می‌کنند. در حقیقت این پارتیشن‌ها در مدل‌های مختلفی تهیه شده تا هر کارفرمای حقیقی یا حقوقی در سراسر کشور بتواند با توجه به نیاز محیط کاری خود، مدل مورد نظر را انتخاب نماید. پارتیشن های شیشه‌ای با استفاده از شیشه‌های سکوریت و… تولید شده و دارای طراحی مدرن و زیبا هستند. هم عایق صدا هستند هم عایق حرارت و هم می‌توان از نوع شیشه هوشمند آن، برای پخش فیلم روی آن ها استفاده کرد و از ظرفیت مانیتورینگ نیز بهره برد.

پارتیشن های ام دی اف و آلومینیوم دارای قیمت ارزانتری نسبت به پارتیشن های شیشه ای هستند ⇒

پارتیشن ها همچنین با استفاده از ترکیب چند متریال تولید میشوند. به عنوان مثال پارتیشنهای دوجداره ام دی اف و شیشه‌ای و پارتیشنهای آلومینیوم و شیشه از انواع پارتیشنهای ترکیبی هستند.

قیمت شیشه به  نسبت  قیمت چوب، گاها بیشتر است و این موضوع را در سفارش پارتیشن شیشه ای و چوبی در نظر داشته باشید. با این حال پارتیشن اداری ارزان شیشه ای، شکیل تر و فضاسازی فاخری را برای دکوراسیون داخلی اداری شما به ارمغان می آورود.

  • پارتیشن ارزان اداری متحرک

پارتیشن اداری ارزان از لحاظ حمل و نقل و انتقال به دو دسته متحرک و ثابت تقسیم میشوند. پارتیشن های متحرک در مدل های اداری و غیر اداری تولید شده و مزایای بیشتری نسبت به پارتیشن های ثابت دارند.چون پارتیشن پرتابل را می توان در مکان های مختلف نصب و استفاده کرد و این موضوع مهمی برای مجموعه هایی است که گاها در محیط های  نمایشگاهی سرپروشیده،  قصد غرفه سازی معمولی با پارتیشن های طرح دار معمولی خود هستند.

پارتیشنهای متحرک قیمت بالاتری داشته و قابلیت استفاده مجدد دارند. پارتیشنهای متحرک دارای قابلیت حمل و جابجایی بوده و برخلاف پارتیشن های ثابت موارد استفاده بیشتری دارند.

این تجهیزات را میتوانید به صورت موقت در یک مکان استفاده کنید. البته قیمت پارتیشن با توجه به عواملی نظیر متراژ و نوع متریال متفاوت است. پارتیشنهای متحرک از محور و به صورت ریلی قابل جابجایی بوده و با استفاده از جنسهای مختلف نظیر ام دی اف ساخته میشوند. این پارتیشن ها در مدلهای خانگی نیز وجود دارند.

  • پارتیشن های شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

همانطور که اشاره کردیم پارتیشن اداری ارزان با استفاده از جنس های مختلف نظیر شیشه و آلومینیوم و ام دی اف ساخته میشوند. شیشه یکی از پرکاربردترین متریال در ساخت پارتیشن‌ها میباشد. میزان مقاومت شیشه در برابر عوامل محیطی بسیار بالا بوده و سبب نورپردازی بهتر محیط کار و اداره میشود.

در محیطهای اداری مستقر در ساختمان های بلند مرتبه که نور شدیدی در جریان است، با پارتیشن شیشه ای اداری ارزان طرح دار که با سند بلاست یا استیکر، مات شده است، می توان هم به حریم خصوصی پرسنل کمک کرد و شدت نور را مدیریت کرد. مدیریت بهینه شدت نور با پارتیشن شیشه ای در پارتیشن شیشه ای هوشمند با ریموت یا کلید، به راحتی امکان پذیر است.

همین موضوع سبب شده تا در دکوراسیون محیط اداری از پارتیشن شیشه‌ای استفاده کنند. علاوه بر این پارتیشنهای شیشه ای در استفاده بهینه از فضای محیط کار بسیار تاثیرگذار بوده و در افزایش راندمان کاری کارمندان موثر میباشند‌.

این تجهیزات سبب مدرن سازی محیط کار شده و به دلیل دوجداره بودن یک عایق صوتی و حرارتی مناسب به شمار می‌روند. پارتیشن های شیشه ای دارای قابلیت نصب پرده هستند.

  • پارتیشنهای اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ارزان دارای خصوصیات مکانیکی و فیزیکی قابل توجه بوده و با استفاده از متریالهای با کیفیت و تضمین شده تولید میشود. پارتیشنهای اداری انتخابی مناسب برای تقسیم بندی و طراحی محیط کار به شمار میروند. این پارتیشنها به دلیل دوجداره بودن سبب کاهش مصرف انرژی شده و از هدر رفتن انرژی جلوگیری می‌کنند.

همین موضوع سبب شده تا پارتیشن دوجداره ام دی اف جزو پرکاربردترین و پرمصرفترین پارتیشنها به شمار رود. پارتیشن دوجداره ام دی اف به دلیل داشتن قیمت مقرون به صرفه تر نسبت به پارتیشنهای شیشه و آلومینیومی طرفداران بیشتری دارند. این پارتیشنها در ایجاد یک محیط خصوصی و آرام تاثیرگذار بوده و سبب افزایش راندمان کاری کارمندان میشوند پارتیشن دوجداره ام دی اف هم در محیط های اموزشی و اداری امکان استفاده دارد، هم در محیط های بهداشتی و صنعتی.

تاثیر پارتیشن اداری ارزان در نورپردازی محیط کار

تاثیر نور در پارتیشن اداری ارزان

پارتیشن اداری ارزان که با استفاده از متریال شیشه تولید میشود قابلیت عبور نور خورشید را از خود داشته و در نورپردازی بیشتر محیط تاثیرگذار میباشد. بنابراین استفاده از پارتیشن های شیشه ای در محیط کار سبب میشود که در ساعاتی از روز به نور مصنوعی نیاز کمتری داشته باشید. وجود نور طبیعی در محیط کار مزایای بیشتری نسبت به نورهای مصنوعی دارد.

نور طبیعی حس شادابی و نشاط را به کارمندان القا کرده و در افزایش راندمان کاری کارمندان تاثیرگذار میباشد. بدون صرف هزینه زیاد میتوانید از فضای اداری استفاده درست و بهینه کنید. پارتیشن های اداری کارمندان را به صورت منظم از یکدیگر جدا کرده و محیطی منظم ایجاد میکند.

به طور کلی، دکوراسیون داخلی اداری، تاثیرزیادی در ارتقا روحیه منابع انسانی به عنوان مهم ترین سرمایه یک بنگاه داشته و از طرفی، کارآیی پرسنل را در انجام  وظایف محوله افزایش می دهد. چون خانه دوم پرسنل در طول روز، محل کار است و باید حداکثر شادابی و انرژی را در آن تجربه کنند.

قیمت پارتیشن های اداری

پارتیشنهای اداری با توجه به سایر فاکتورها قیمت گذاری میشوند. از جمله فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت پارتیشن های اداری میتوان به نوع جنس متریال، متراژ و اندازه و ارتفاع پارتیشن و مدل پارتیشن و ضخامت و… اشاره کرد.

هرچه اندازه و ارتفاع و ضخامت پارتیشن بیشتر باشد قیمت بیشتری دارد. علاوه بر این پارتیشنهای ام دی اف نسبت به پارتیشنهای شیشه ای قیمت مقرون به صرفه تر و اقتصادی تری دارند.سفارش خرید پارتیشن اداری در اسرع وقت با توجه به روند صعودی تورم در ایران و نوسانات شدید قیمت ارز، توصیه همیشگی پارتیشن ساز به کارفرمایان گرامی در سراسر کشور است.

حتما بخوانید: قیمت و نصب پارتیشن شیشه ای مات در کمترین زمان

راهنمای خرید پارتیشن اداری ارزان

راهنمایی در خصوص نصب پارتیشن اداری ارزان

پارتیشن های اداری که دارای انواع مختلفی مانند پارتیشن شیشه ای، پارتیشن آکاردئونی، پارتیشن متحرک، پارتیشن شیشه ای فریم لس و … هستند، محصولات جدیدی در صنعت ساختمان به شمار می‌ روند که امروزه استفاده از آنها بسیار رواج یافته است. این محصولات به نوعی دیوار کاذب هستند که می‌ توانند فضاهای مختلفی ایجاد کنند.

آن دسته از مدیرانی که می‌ خواهند برای محیط اداری و کاری خود پارتیشن ارزان تهیه کنند، قبل از خرید، باید مواردی را مورد توجه و بررسی قرار داده تا بتوانند بهترین و مناسبترین پارتیشن را انتخاب نمایند. مهمترین نکات راهنمای خرید پارتیشن اداری ارزان به شرح زیر است:

  • نوع فعالیت اداره یا مجموعه و کسب و کار

یکی از مهمترین مواردی که با توجه به آن پارتیشن اداری باید خریداری شود، نوع فعالیت مجموعه است. شما باید با توجه به کسب و کار خود مناسب ترین پارتیشن اداری را انتخاب نمایید. برای جداسازی محیط کار و ایجاد فضاهای جدید باید طبق زمینه فعالیت شرکت، طرح، رنگ، نوع و اندازه پارتیشن اداری ارزان را مشخص نمایید.

اگر پارتیشن اداری شما مناسب کارتان نباشد، هم زیبایی ظاهری نخواهد داشت و هم هزینه زیادی صرف آن می‌ شود که بدون نتیجه دلخواه است.

اگر محیط اداری شما خیلی کوچک باشد، تقسیم فضا با پارتیشن اداری چوبی و غیر شیشه ای، فضای تنگ و تاریکی را خلق می کند. لذا پیش از سفارش، حتما با یک طراح دکوراسیون داخلی برای فضاسازی مناسب، مشورت کنید.

  • ابعاد و اندازه محیط کار

قبل از خرید پارتیشن اداری ارزان باید محیط و فضایی که قرار است پارتیشن در آن نصب گردد، به دقت اندازه گیری کنید. اندازه گیری درست باعث می‌ شود از هزینه‌ های اضافی و بیهوده جلوگیری گردد.

اندازه گیری درست و دقیق محل نصب پارتیشن ، ضمن کاهش پرتی کار، مدت زمان نصب را نیز کاهش می دهد. چرا که سایز پارتیشن، در مراحل نصب موثر است. اگر سایز صفحه های پارتیشن اندازه گیری شده، از حد خاصی بیش تر باشد، وزن آن نیز بیش تر شده و به منظور ایمنی و استحکام آن، باید از تجهیزات مخصوص استفاده نمود.

وجود فریم در پنل های شیشه ای با مساحت زیاد، اهمیت زیادی داشته چون منجر به تحکیم پنل ها سر جای خود شده و از لرزش احتمالی، جلوگیری می کند. بنابراین باید محل نصب، به دقت بررسی شده و ابعاد آن استخراج تا در  برآورد قیمتی و سفارش شیشه و  قطعات و نصب تجهیزات، لحاظ شود.

دقت کنید که ارتفاع پنل ها در نصب آن موثر است. به جهت ضخامت کم صفحه های پارتیشن، هر میزان ارتفاع پنل بیشتر در نظر گرفته شود، لرزش آن نیز بیش تر خواهد بود و قیمت تمام شده نیز افزایش خواهد یافت. به منظور ایمنی بیش تر و ثابت و محکم کردن پنل ها، نیازی به تجهیزات خاصی بوده تا آن ها را به سقف و کف و دیواره ها، چفت کنیم. لذا اندازه گیری درست محل نصب، اهمیت زیادی دارد.

  • طرح و رنگ پارتیشن

از دیگر موارد مهم در انتخاب پارتیشن اداری ارزان توجه به طرح و رنگ آن است. اگر می‌ خواهید فضای کاری شما با پارتیشن‌ های مختلف علاوه بر جداسازی از زیبایی و جلوه خوبی بهره مند شود، باید در انتخاب طرح و رنگ پارتیشن دقت ویژه‌ ای داشته باشید.

شما باید متناسب با دکوراسیون داخلی مجموعه خود و با توجه به دیگر وسایل موجود مانند مبلمان، میز کار، رنگ دیوارها، کفپوش و … پارتیشن اداری ارزان را سفارش دهید تا یک هماهنگی زیبایی به وجود آید و محیط جذاب تر شود.

معمولا پارتیشن اداری ارزان، از نوع شیشه هوشمند نیست. با این حال، تنوع طرح و رنگ در انتخاب پارتیشن اداری ارزان، از جمله انتخاب های پیش روی کارفرمایان گرامی است.

  • نوع پارتیشن

پارتیشن اداری دارای انواع مختلفی است که از جنس‌ های متفاوتی ساخته می‌ شوند. متریال‌ هایی که در پارتیشن‌ ها به کار می‌ روند، شامل شیشه، چوب، آلومینیوم، پارچه، چرم و MDF است. برای داشتن یک پارتیشن اداری ارزان باید جنسی را انتخاب کنید که هزینه و قیمت کمتری دارد.

برای مثال پارتیشن چوبی قیمت بالایی دارد اما در مقابل آن پارتیشن با جنس MDF یک پارتیشن ارزان اداری به شمار می‌ رود.

اگر پارتیشن شما شیشه‌ ای باشد، با توجه به نوع شیشه آن هزینه و قیمت متفاوت است. شیشه‌ های معمولی قیمت مناسب تری دارند اما اگر بخواهید از شیشه‌ های هوشمند استفاده نمایید، باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. شیشه‌ های معمولی قیمت مناسب تری دارند اما اگر بخواهید از شیشه‌ های هوشمند استفاده نمایید، باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. شیشه های هوشمند، دارای مبدل جریان برق هستند که ولتاژ 220 ولت شهری را به 48 تا 60 ولت کاهش می دهند و امکان برق گرفتگی هم وجود ندارد.

همچنین ثابت یا متحرک بودن پارتیشن نیز تاثیر زیادی در هزینه و قیمت آن دارد. معمولا پارتیشن‌ های ثابت که نیاز به چرخ و ریل و لوازم جانبی دیگر برای حرکت و جابجایی ندارند، به عنوان پارتیشن اداری ارزان محسوب می‌ شوند.

  • هدف استفاده از پارتیشن

شما قبل از خرید پارتیشن اداری باید هدف استفاده از آن را مشخص کنید. اینکه می‌ خواهید با پارتیشن اتاق مدیریت را از بخش کارمندان جدا کنید و یا فضاهای جدیدی کاری ایجاد نمایید و یا … . زمانی که کاربرد و نوع استفاده پارتیشن اداری مشخص شود دیگر از صرف هزینه‌ های اضافی جلوگیری بعمل می‌ آید.

اگر هنوز مطمئن نیستید که نوع طراحی و  اجرای پارتیشن اداری در فضاسازی محیط کار شما چگونه خواهد بود، تیم طراحی پارتیشن ساز پس از عقد قرارداد، آماده ارائه خدمات مشاوره و طراحی سه بعدی نقشه پیاده سازی تجهیزات،  است تا درک بهترین از آنچه در نهایت اجرا خواهد شد، داشته باشید.  پارتیشن ساز با سال ها تجربه موفق؛ آماده ارائه بهترین طرح ها و ایده ها به مشتریان گرامی در محیط های گوناگون است.

  • اندازه و ابعاد پارتیشن

از دیگر موارد مهم در انتخاب و خرید پارتیشن اداری ارزان اندازه و ابعاد آن است. اگر قصد دارید با هزینه‌ ای متعادل فضاهای جدیدی در محیط کاری خود ایجاد نمایید، باید پارتیشن با ابعاد مناسب انتخاب کنید.

پارتیشن‌ هایی که پنل‌های آنها از ابعاد بزرگتری برخوردارند، به خاطر مصرف بیشتر متریال و مواد اولیه و تجهیزات جانبی هزینه و قیمت بالاتری نیز دارند.

حتما بخوانید: نکات مهم در زمان نصب و حمل انواع شیشه های پارتیشن

نتیجه گیری

این روزها استفاده از پارتیشن برای جداسازی فضا محبوبیت زیادی در بین مردم دارد. به همین دلیل بسیاری از مردم در خانه و ادارات از آن استفاده می‌کنند. در حقیقت وجود پارتیشن به حفظ حریم خصوصی افراد در محل کار و زندگی بسیار کمک می‌کند. در این مطلب در مورد انواع و ویژگیها و مزایای پارتیشن ارزان مطالبی را ارائه دادیم.

پارتیشنها دیوارهای کاذب مقرون به صرفه هستند که در استفاده درست و بهینه از حداقل فضای موجود تأثیرگذار هستند. مجموعه پارتیشن ساز انواع پارتیشنهای شیشه ای و آلومینیومی و ام دی اف را در ضخامت ها و ارتفاع های گوناگون تولید میکند. پارتیشنها سبب نورپردازی بهتر محیط شده و راندمان کاری کارمندان را افزایش می دهند.

این تجهیزات نوین در منظم ساختن محیط موثر هستند و دارای قیمت ارزانی می باشند. علاوه بر این پارتیشن به کارمندان به دلیل حفظ حریم خصوصی احساس راحتی، امنیت و آرامش می‌دهد.

مجموعه پارتیشن ساز با سال‌ ها فعالیت در زمینه طراحی و اجرای پارتیشن‌ های اداری آماده ارائه خدمات به شما دوستان و همکاران عزیز می‌ باشد. برای نصب انواع پارتیشن اداری برای محیط و فضاهای دفاتر کار خود با کارشناسان تخصصی ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره و بازدید رایگان این مجموعه بهره مند شوید.

برای داشتن پارتیشن اداری ارزان از نوع فریم لس با دوام و ایده آل در فضای اداری خود با کارشناسان زبده ما به شماره های 09124398678 و 09121054610 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره و بازدید رایگان برای نصب پارتیشن شیشه ای محیط اداری خود بهر مند شوید .

Call Now Button